Career

Thinking together, working together, becoming a good team together

PHP programozó / Webfejlesztő kollégákat keresünk

A Webtown PHP divíziójának csapatába keresünk új csapattagokat. Fontos lehet tudni, hogy 2007 óta Symfony keretrendszerrel dolgozunk, 2016-ban pedig az eZ Systems hivatalos magyarországi partnerévé váltunk. Agilis, összeszokott, remek csapatunkat bővítjük most.

Amennyiben szeretsz és tudsz programozni, szerinted is a Symfony a legjobb keretrendszer, motiválnak az érdekes projektek, szeretsz csapatban dolgozni, akkor Te vagy az ideális jelölt a munkakörre.

Gyere hozzánk PHP fejlesztőnek, mert:

  • van bőven tapasztalatod
  • vagy csak most szeretnéd ezt megszerezni
  • nem idegenek számodra az alábbi kifejezések:  CSS3, PHP5+, HTML5, MySQL, CSS, JavaScript, Symfony 2+ ,GIT / SVN,  eZ Platform, eZ Publish, Blackfire, jQuery
  • jól ismered a Framework-öt és a  Symphony-t
  • szenvedélyed a programozás és a fejlesztés, és szeretsz rákattanni az újdonságokra
  • jól érzed magad egy agilis, önszerveződő, mókás csapatban
  • nem okoz gondot az angol
  • rugalmas vagy és bírod a felelősséget
  • szeretsz ledőlni ebéd után a kanapéra, hogy aztán újult erővel vágj bele a délutánba
  • jogosan elvárod, hogy megbecsüljenek, korrekt fizetést kapjál és a túlórát is kifizessük- ez utóbbira ne nagyon számíts, mert nem hiszünk a túlórában
  • élvezed a munkatársakkal a nyáresti belvárosi lazulást és nyaranta a tengerben fürdőzést
  • kifejezetten jólesik minden nap egy kényelmes, extrán felszerelt irodában dolgozni
  • jó tudni, hogy egy stabil cégnél dolgozhatsz, ahol azt kapod, amit ígérünk és még annál sokkal többet.

Amit mi kínálhatunk:

...és még:

  • Rugalmas időbeosztás
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Tényleg nagyon jó csapat
  • Változatos munka, sokféle projekt
  • Céges sörözések minden hónapban
  • Egyéb? Írd meg, ha valami még fontos számodra!

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. Kerület, Hauszmann Alajos utca

Munkaidő:

Heti 32-40 munkaóra

Érdekel a pozíció?

Amennyiben úgy érzed, egy ilyen Csapatban a helyed, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat fizetési igényed és a pozíció megjelölésével a saci@webtown.hu címre.